TeN Cosmetics - 1 urodziny podczas Targów Kosmetycznych LNE

Marka TeN Cosmetics świętowała swoje 1 urodziny w Polsce podczas 24.Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE & SPA. Włoska marka kosmetyków profesjonalnych w krótkim czasie dała się poznać naszym kosmetyczkom z jak najlepszej strony. Spektakularna kariera Metody TeN - Filler zyskała uznanie uwieńczone nagrodą Hit Salonu 2011. Filler to nie tylko kompleksowy zabieg antystarzeniowy, ale też najlepszy przykład na holistyczne podejście stanowiące filozofię marki TeN.

Podczas Targów współpracujące z marką TeN kosmetyczki zachwyciły się natomiast absolutną nowością zabiegiem Metodą TeN – Agenergy. Wychwalały nie tylko jego skuteczność i łatwość wprowadzenia Metody do salonu, ale także bogactwo składników i śliczne opakowania.

Podczas kongresu w Sobotę 5 listopada 2011, pokaz zabiegu Filler zaprezentowała Leila Lanfranconi, specjalny gość zaproszony przez polskiego dystrybutora TeN Cosmetics. Leila znana już kosmetyczkom z pokazów sprzed roku, wykonała kilka szlagierowych masaży TeN w których jest niekwestionowanym międzynarodowym specjalistą, oraz opowiedziała słuchaczkom Kongresu jak prawidłowo przeprowadzić zabieg anty-starzeniowy. Ciekawostką, którą na pewno przeniosą do swoich gabinetów wszystkie kosmetyczki jest unikalna technika masażu pneumatycznego TeN, z wyszczególnieniem odrębnych partii mięśniowych odpowiedzialnych za poszczególne partie ciała.

Niedziela 6 Listopada 2011 na Kongresie LEN & SPA w całości dedykowana była zabiegom na Ciało, marka TeN zaprezentowała zabieg NoCell. Zabieg wyszczuplający, redukujący cellulit oraz ujędrniający i poprawiający gibkość skóry nóg pośladków i brzucha.

Na stoisku TeN Cosmetics było gwarno i dynamicznie, Leila Lanfranconi wykonała ponad 10 pokazowych zabiegów a cały 8 osobowy zespół zdumiewał energią i niepohamowaną radością.

 

« Powrót