Slimming10 Abdomen&Waist

 

Kuracja liftingująca na brzuch, biodra i talię

Seria opracowana w celu zmniejszenia nieestetycznego efektu miejscowych złogów tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha oraz nadania skórze właściwej jędrności i napięcia w celu poprawy jej wyglądu i konsystencji.

 

TECHNOLOGIA

KOMPLEKS LIPOSLIM specjalny kompleks termogeniczny na bazie synefryny (pozyskiwanej z gorzkiej pomarańczy) i kofeiny. Wysoce skuteczny w stymulacji rozbijania tłuszczów oraz zarysowywaniu konturów ciała.

 

NATURA

EKSTRAKT Z LIANY PERUWIAŃSKIEJ otrzymywany z kory rośliny rosnącej w peruwiańskiej puszczy amazońskiej, blokuje odkładanie tłuszczu u źródła jego odkładania w synergii z SOKIEM ANANASOWYM, bogatym w enzym o nazwie Bromelina, usprawniający wchłanianie nawet najbardziej złożonych białek, działający z efektem drenującym, oraz
EKSTRAKT Z KAKAO, szczególnie bogaty w kofeinę, flawonoidy i teobrominę, substancje pomagające przeciwdziałać akumulacji tłuszczu.

PRODUKTY Z SERII SLIMMING NIE ZAWIERAJĄ JODU ORGANICZNEGO

 

Powdermask

Produkt

Maska do ciała, główny składnik zabiegu profesjonalnego.

Działanie

Wykazuje działanie blokujące, pozwalające zwalczać miejscowe złogi tkanki tłuszczowej, reaktywować krążenie krwi oraz ujędrnia tkanki skóry.

Składniki aktywne

Alginat: posiada właściwości absorpcyjne, nawilżające i filmogeniczne.
Talk: posiada właściwości ochronne.
Glina: posiada właściwości absorpcyjne; wykazuje działanie detoksykujące, odnawiające i stymulujące. Zawiera krzemiany, sole aluminium i sole mineralne.

Opakowanie

Pudełko zawierające 10 jednorazowych saszetek o pojemności 80 g (MASECZKA)
Butelka o pojemności 500 ml (STARTER)