Filozofia marki

W nazwie „TeN Technologia i Natura” zawarta jest cała filozofia marki, tzn. połączenie przysłowiowego „ognia i wody”, czyli nowoczesnej technologii z nieskazitelnością natury.

Dlatego można powiedzieć, że wizytówką TEN jest nowoczesność i niezawodność. Precyzyjne metody zabiegów oraz bezkonkurencyjna, zdecydowanie innowacyjna formuła ZESTAWU (systemu) w sprzedaży detalicznej, w którym głównemu produktowi zawsze towarzyszą mini produkty produktów synergicznych.

Dodatkowo wszystkie produkty są hipoalergiczne i testowane dermatologicznie.

Dumą marki jest także Laboratorium Badań i Rozwoju - zespół specjalistów składający się ze światowej klasy kosmetologów, kosmetyczek, chemików oraz techników laboratoryjnych, dbający o maksymalną skuteczność działania i efektów, jakie dają produkty TeN.

Filozofia TeN to także dziesięć mocnych stron marki, które pozwalają jej uzyskać rezultaty do 10ej potęgi. Należą do nich:

DZIAŁANIE PRODUKTÓW

TeN oznacza doskonałe działanie: wszystkie produkty i zabiegi opracowane zostały w celu zaspokojenia ściśle określonych wymagań oraz uzyskania perfekcyjnego efektu.

KOMPOZYCJA SERII PRODUKTÓW

TeN oznacza profesjonalną logikę: serie do pielęgnacji twarzy, do pielęgnacji ciała oraz seria olejków eterycznych – wszystkie serie opracowane zostały w sposób dokładny i przejrzysty, aby umożliwić łatwą i natychmiastową organizację pracy, jak również bardziej konkretną i wydajną personalizację usług.

ODDZIAŁYWANIE NA ZMYSŁY

TeN oznacza globalne upojenie zmysłów: każdy produkt pozwala osiągnąć stan doskonałego samopoczucia i przyjemności. Działanie ukierunkowane na różne zmysły działa niczym magicznie skomponowana symfonia: dzięki przyjemnej dla skóry konsystencji, delikatnym i harmonijnym nutom zapachowym oraz atrakcyjnym barwom.

BADANIA I INNOWACJA

TeN oznacza zaawansowaną jakość, będącą rezultatem badań i innowacji. Wewnętrzne Laboratorium Techniczne rozwija i tworzy bezpieczne i zaawansowane produkty, w całości hipoalergiczne i przebadane dermatologicznie: jakość jest widoczna, zaś produkty stanowią awangardę technologiczną.

METODA

TeN oznacza metodę, która czyni elastyczność kwestią kluczową. Metoda prosta, a zarazem profesjonalna, znajdująca zastosowanie w każdej potrzebie, w określonych indywidualnymi wymaganiami kombinacjach i synergii: metoda szyta na miarę, aby sprostać wszystkim wyzwaniom i sytuacjom.

SZKOLENIA

TeN oznacza ekskluzywne i wszechstronne szkolenia: począwszy od uprzywilejowanych i bezpośrednich relacji z doradcą TeN, a skończywszy na nieustannej, zorganizowanej współpracy, opartej na spotkaniach w Centrum Szkoleniowym TeN oraz kursach na rozmaitych poziomach.

PIELĘGNACJA DOMOWA

TeN oznacza System: konkurencyjną ideę pielęgnacji domowej. Produktom przeznaczonym do sprzedaży towarzyszą dobrane mini produkty uzupełniające serie: w ten sposób podkreśla się profesjonalizm kosmetyczki, a klientce umożliwia się przetestowanie wydajności produktów poprzez kompletny, skoordynowany i ukierunkowany system pielęgnacji.

OPAKOWANIA

TeN oznacza ekskluzywne opakowania: odpowiednie do linii produktów barwy: od metalicznego brązu (serie do pielęgnacji twarzy), przywołującego na myśl Ziemię, do metalicznego błękitu (serie do pielęgnacji ciała), odwołującego się do Morza.

KOMUNIKACJA

TeN oznacza optymalną komunikację: przejrzyste instrukcje i efektywny język. Nazwy serii oraz produktów powiązane są z określoną czynnością bądź rezultatem. Teksty ilustrują ich specyfikę i metody zastosowania w sposób z jednej strony bezpośredni, prosty i zachęcający, z drugiej strony – dogłębny, precyzyjny i profesjonalny.

WIZERUNEK

Świat TeN wyrażany jest przez wizerunek przedstawiający urok, siłę i przyszłość. Magia piękna i dobrego samopoczucia, jako rezultat równowagi i harmonii. Odwieczna moc natury ze swoją silną, tajemniczą alchemią. Przyszłość bold technology i jej wyjątkowych sukcesów.