Essentials10

TECHNOLOGIA

Ekskluzywna mieszanka SOLI MORSKIEJ, posiadającej właściwości drenujące i będącej naturalnym regulatorem równowagi osmotycznej, oraz olejków roślinnych (z AWOKADO i ze SŁODKICH MIGDAŁÓW), o właściwościach zmiękczających i nawilżających.

SÓL MORSKA: sycylijska sól kamienna

NATURA

Aktywne składniki ROZMARYNU, BAZYLII oraz SZAŁWI, obecne w olejkach eterycznych i w ekstraktach o właściwościach oczyszczających skórę, stymulujących i reaktywujących.

ZAPACH

Nuty delikatne, świeże, morskie. Nuta głowy: SÓL MORSKA Nuta serca: DRZEWO SANDAŁOWE Nuta bazy: PATCHOULI

PIELĘGNACJA DOMOWA

DWA PRODUKTY DOSKONAŁE ZARÓWNO DO ZASTOSOWANIA PROFESJONALNEGO, JAK I DOMOWEGO, NIEZBĘDNE DO OSIĄGNIĘCIA DOBREGO SAMOPOCZUCIA POPRZEZ PIERWSZY RYTUAŁ: PEELING.

  • ILLUMINATE SEASCRUB [Rozświetlający peeling morski] (słoik 500 ml) Ekskluzywna mieszanka soli morskiej, olejków eterycznych oraz ekstraktów roślinnych, delikatnie usuwających zanieczyszczenia i martwe komórki, oraz działających na skórę tonizująco i wygładzająco.
  • ILLUMINATE EXFOLIASHOWER [Rozświetlający żel peelingujący pod prysznic] (butelka 250 ml) Innowacyjna mieszanka bio-gąbek złożonych z ekstraktów roślinnych, pomaga usunąć zanieczyszczenia i martwe komórki podczas kąpieli, pozostawiając skórę gładką, delikatną i pełną blasku.
Body Essentials Salt Scrub

Produkt

Profesjonalny peeling ciała. Innowacyjna formuła zawiera ekskluzywną mieszankę soli morskiej i bazylii oraz olejków eterycznych z rozmarynu i szałwii, które zwiększają odżywcze działanie olejów avocado i słodkich migdałów.

Działanie

Wygładza i stymuluje odnowę naskórka nawilżając go, zmiękczając i uelastyczniając. Nadaje skórze miękkość i elastyczność

Składniki aktywne

Sól Morska - dogłebnie usuwa martwy naskórek. Działa przeciwzapalnie, a ddoatkowo dodtlenia skórę oraz poprawia krążenie. 

Olejek Avocado i ze slodkich migdałów - działa na skórę zmiękczająco i wygładzająco. 

Bazylia - wykazuje właściwości przeciwzapalne

Olejek ze słodkich migdałów - wygładza i silnie nawilża skórę

Opakowanie

Słoik 500 g


 
Sea Scrub

Produkt

Miękki, kremowy peeling, który delikatnie usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki

Działanie

Innowacyjna formuła zawiera ekskluzywną mieszankę soli morskiej i olejków eterycznych, które poprawiają działanie tonizujące ekstraktów z rozmarynu i bazylii. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki, co czyni skórę miękką, promienną i gładką.

Składniki aktywne

Sól Morska - dogłebnie usuwa martwy naskórek. Działa przeciwzapalnie, a ddoatkowo dodtlenia skórę oraz poprawia krążenie. 

Olejek Avocado i ze slodkich migdałów - działa na skórę zmiękczająco i wygładzająco. 

Bazylia - wykazuje właściwości przeciwzapalne.

Olejek ze słodkich migdałów - wygładza i silnie nawilża skórę.

Opakowanie

Słoik 500 g


 
Exfolia Shower

Produkt

Krem złuszczający do kąpieli i pod prysznic, idealny do delikatnej i łatwej eliminacji zanieczyszczeń i martwych komórek, które zagęszczają warstwę rogówki.

Działanie

Innowacyjna formuła zawiera ekskluzywną mieszankę oczyszczającą wykonaną z luffy- rośliny bio-gąbki, która zwiększa działanie tonizujące ekstraktów z rozmarynu i bazylii. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki, co czyni skórę gładką, miękką i promienną. 

Składniki aktywne

Granulki loofah - biogąbka oczyszczająca skórę, korzystnie wpływająca na jej gładkość. 

Ekstrakt z bazylii i rozmarynu - wykazują właściwości przeciwzapalne

Opakowanie

Butelka 250 ml


 
Cleansing Lotion

Produkt

Łagodne mleczko, które skutecznie oczyszcza skórę uwalniając ją od brudu i zanieczyszczeń oraz przygotowuje ją do dalszych zabiegów.

Działanie

Innowacyjna formuła zawiera cenne połączenie wyciągów z oczaru wirginijskiego, bazylii i rozmarynu  w celu zwiększenia jego słodyczy i świeżości. Fizjologicznie oczyszcza skórę, sprawiając, że jest ona bardziej podatna na działanie składników aktywnych i zabiegów.

Składniki aktywne

Ekstrakt z bazylii i rozmarynu - wykazują właściwości przeciwzapalne.

Ekstrakt z oczaru wirginijskiego - odmładza skórę, poprzez przyspieszene procesu jej regeneracji.

Opakowanie

Butelka 500 ml